כתבות מהמדיה

חג הקלוריות: חגיגת לביבות מסביב לעולם

הוזמנתי לתוכנית 'העולם הבוקר' ברשת 13 והתבקשתי להכין מגוון של לביבות מיוחדות לחנוכה בטעמים וצבעים, שאותן הכנתי מראש בקונספט גורמה, שגורם לכל אחד לרצות לחטוף איזה ביסון.

יום הולדת VIP: מי השורדת שחגגה יום הולדת בהפקה מושקעת?

אחרי 40 ימים בפיליפינים, ליזה ביך, כוכבת הרשת הכי לוהטת בנגב, חגגה יום הולדת 26 בעיתוי חגיגי למדי. החברים הטובים הגיעו לכבד את השורדת VIP הבאר שבעית בערב המושקע שהיא הפיקה. כל הפרטים בכתבה המלאה

מה עשה השף עדי אליהו כדי לרצות את אברי גלעד בתוכנית הבוקר?

זה היה הבוקר שהיה. השף עדי אליהו מבאר שבע, הבעלים והשף של "הסכין והקרש - שירותי קייטרינג בוטיק וארוחות שף פרטיות עד הבית", הוזמן לתוכנית 'העולם הבוקר' ברשת 13 והתבקש להכין מגוון של לביבות מיוחדות לחנוכה בטעמים וצבעים שונים, מוזמנים להכנס לכתבה המלאה.

טעמים של חג: בשלני באר שבע רוקחים מנה על טהרת שבעת המינים

רגע לפני שמתכנסים בסוכה עם המשפחה הגרעינית, בשלנים תושבי הנגב הכינו לנו תבשילים ומטעמים על טהרת שבעת המינים והתוצרת המקומית שיהפכו את ארוחת החג לבלתי נשכחת (ולאו דווקא בגלל הסגר)

הופכים את הלימון ללימונדה: יצירתיות עסקית בצל הקורונה

ביטול האירועים בשל הקורונה והמצב הוביל את עדי אליהו, שף לאירועים פרטיים מבאר שבע, לזהות דווקא הזדמנות עסקית כשהוא יוצא עם ליין משלוחים מיוחד למנות הדגל שלו

מתכון מנצח לראש השנה: ביף בורגיניון של השף הבאר שבעי!

ראש השנה בפתח וזו ההזדמנות שלכם להכין תבשיל צרפתי קלאסי לערב החג! שף עדי אליהו מ'הסכין והקרש' בבאר שבע עם מתכון מנצח לביף בורגיניוןבקונספט גורמה יותר, שגורם לכל אחד לרצות לחטוף איזה ביסון.

חדש!
מגיעים אליכם עד הבית!

רוצים להישאר מתחת לשמיכה בבית ולא לצאת?
נמאס לכם תמיד אותו הדבר?
מתאים לכם ג'בטה חמה ומיוחדת
חדש במסעדת סעדיה אנחנו מגיעים אליכם עד לבית

דילוג לתוכן